Ubezpieczenie 2020/2021 - informacja zarządu

UBEZPIECZENIE 2021/2022

W związku z rozpoczynającym się sezonem 2021/2022 Zarząd Klubu przypomina, że wszyscy zawodnicy uczestniczący w zajęciach zobowiązani są do posiadania obowiązkowego ubezpieczenia NNW uprawniającego do wyczynowego uprawiania sportu.

Obecne ubezpieczenie grupowe - klubowe kończy się 26.09.2021 r., które nie będzie przedłużane ze względu na słabe warunki ubezpieczenia jakich nie uzyskamy porównując warunki ubezpieczenia indywidualnego.

Mając powyższe na uwadze, aby polepszyć warunki ubezpieczenia każdego zawodnika prosimy - zachęcamy wszystkich rodziców do oferty przedstawionej firmę MBMI Group Ubezpieczenia i spółka kapitałową Bezpieczny.pl, zgodnie z poniższą treścią.

Przy współpracy z firmą MBMI Group Ubezpieczenia oraz spółką kapitałową Bezpieczny.pl Sp. z o.o. i agentem ubezpieczeniowym Sebastianem Radek przygotowano dla Państwa dzieci, aż sześć wariantów ubezpieczenia. Im wyższa składka roczna, tym większy zakres i sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie to obowiązuje w każdej sytuacji życiowej, 24 h/7. Obejmuje przede wszystkim wyczynowe uprawianie sportu, czyli chroni zawodnika w klubie, w szkole jak i poza nią (wakacje, wyjazdy itd.)

Informujemy, że każdy zawodnik naszego klubu aby uczestniczyć w zajęciach treningowych, rozgrywkach mistrzowskich, turniejach czy obozie sportowym musi być objęty ubezpieczeniem, które obejmuje wyczynowe uprawianie sportu.

Prosimy o dokładne zapoznanie z proponowanymi warunkami, które znajdują się na stronie www.sebastianradek.pl

Po wejściu na stronę klikają Państwo w zakładkę ubezpieczenie NNW dla dzieci i wybierają zakładkę z ofertą wg wieku dziecka, czyli oferta dla dzieci przedszkolnych lub szkolnych.

Po wybraniu wariantu należy kliknąć -> kup online, wypełnić wszystkie niezbędne dane do zawarcia ubezpieczenia oraz wpisać kod pośrednika: 25902, który uprawnia do zniżki 10%, a następnie opłacić.

Pomoc video, instrukcja zakupu -> https://bezpieczny.pl/pomoc-video

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.

Polisa zostanie przygotowana w formie mobilnej oraz wysłana na Państwa e-mail, który został podany przy zawieraniu ubezpieczenia. Co ważne, wykupując ubezpieczenie nie mają już Państwo obowiązku ubezpieczenia dziecka w szkole, wystarczy przedstawić jedynie zakupioną polisę!

W przypadku trudności lub pytań dotyczących zawarcia ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z wsparcia Pana Sebastiana Radek pod numerem telefonu 730298777.

Rodzice, którzy ubezpieczą swoich synów indywidualnie muszą dostarczyć do siedziby klubu poprzez Trenera kopie swojej polisy !!!

Zarząd Klubu

UBEZPIECZENIE 2021/2022