Powołania 15-16.05 + informacje bieżące

Od poniedziałku wracamy do szkolnego planu lekcji, treningi będą odbywały się tak jak lekcje WF w planie. Jeżeli klasa ma wtedy dzień w szkole, to jest w niej według normalnego planu, jeżeli klasa ma lekcje zdalnie, to przed lub po WF chłopcy mają "lekcje na dojazd"

Wysłałem wczoraj chłopakom na grupie Facebook ofertę letniego obozu, proszę o zapoznanie się z nią i ewentualną wiadomość czy jest ktoś kto na obóz nie pojedzie lub nie będzie go od 26.07 kiedy wznowimy treningi.

Powołania na trening pokazowy, niedziela, zbiórka 12:30 koniec treningu 14:30 orlik na AWF w Katowicach (ul. Mikołowska), chłopcy stadionowy zabierają sprzęt jak na normalny trening. Osoby te nie muszą pojawiać się na poniedziałkowym porannym treningu (chyba, że chcą to jak najbardziej zapraszam):

1. Tadek Gibiński
  2. Oliwier Kobiński
  3. Kacper Ćwielong
  4. Piotr Operhalski
  5. Tymoteusz Pietruszewski
  6. Filip Rumiński
  7. Filip Gołuch
  8. Kamil Baran
  9. Adam Dudek
  10. Mateusz Skubacz
  11. Bruno Solisz